Kontakt:
0910 808 505
Cenová ponuka:

Sterilizácia vzduchu a povrchov germecídnym žiaričom


Ide o doplnkovú, no pri správnom používaní veľmi účinnú dezinfekciu.

Germicídny žiarič je zariadenie slúžiace na dezinfekciu vzduchu a povrchov, použitím ultrafialového žiarenia (špeciálnej časti žiarenia o vlnovej dĺžke 253,7 nm). Toto žiarenie je schopné veľmi účinne ničiť choroboplodné zárodky vo veľmi širokom rozsahu. Vytvára zdravé prostredie a chráni tak ľudí pred chorobami a možnými infekciami. Dopadajúce žiarenie je homogénne, takže zlikviduje mikroorganizmy aj tam, kde sa dezinfekčné prostriedky neaplikovali. Žiarenie prechádzajúce priestorom môže likvidovať aj mikróby voľne sa pohybujúce vzduchom na časticiach prachu a tak čistiť samotný vzduch. Sterilizáciu pomocou UVC žiarenia je možné použiť všade tam, kde sterilizácia klasickou metódou nie je účinná, alebo vzhľadom na prostredie nie je možná.

Oblasti používania:

Zdravotníctvo, sterilizácia operačných sál, oddelení, ambulancií a čakární, lekární a laboratórií, potravinársky priemysel, technologických liniek, ničenie plesní vo vlhkom prostredí, výroba zmrzliny a pod..

Školy, pracovné priestory, klimatizačné zariadenia, chovateľstvo zvierat, farmaceutický priemysel a pod.

Aplikuje sa bez prítomnosti ľudí – dezinfekcia povrchov a vzduchu.

V tomto prípade ide o sterilizáciu priamym dopadom žiarenia na povrch predmetov, pričom dochádza k ničeniu mikroorganizmov vo vzduchu aj na povrchu súčasne (používa mobilné svietidlo).

Možnosť dodania uvedeného zariadenia podľa typu priestoru v ktorom sa má používať. Odborná konzultácia a poradenstvo je samozrejmosťou.

Add a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *